Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
  • Zarejestruj

13 grudnia 2017r. mogliśmy uczestniczyć w projekcie ,,Udowodnij, że potrafisz”. Warsztaty prowadzili pomysłodawcy i pracownicy Fundacji Akademii Integracji z Warszawy, panowie: Radosław Stańczuk, Arkadiusz Jabłoński oraz Grzegorz Lewonowski. Mieliśmy okazję poznać niepełnosprawnych sportowców-szermierzy, paraolimpijczyków, ale przede wszystkim osoby ambitne i samodzielne, które osiągają wybitne sukcesy. Spotkaliśmy zwykłych-niezwykłych ludzi z marzeniami i pasjami. Była to lekcja tolerancji, integracji, nauki o drugim człowieku. Z pewnością spotkanie zainspiruje nas do pokonywania własnych słabości, poszukiwania siły i odwagi w dążeniu do realizacji marzeń. Serdecznie Panom dziękujemy!
W organizacji projektu pomogła nam nasza absolwentka Iwona Kłos, na co dzień pracownik, wolontariusz Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w Szczecinie. Dziękujemy!

fotogaleria...:)


 

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci