Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
  • Zarejestruj

30.05.2018 w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi odbył się festyn rekreacyjno-sportowy prowadzony przez studentów Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach, zadaniach (rzuty do celu freezbie, mega twister, chusta klanzy, zabawy konstrukcyjne, plastyczne, stanowisko do zabaw team buildingowych . Trzeba było wykazać się zgraniem pokonując ,,pajęczynę”, labirynt i przeszkody. Była to kolejna możliwość wzajemnego poznania, zintegrowania i wspólnej zabawy. Podczas festynu zatarły się różnice związane z wiekiem uczestników (nauczyciele prezentowali się świetnie :), a przede wszystkim poziom umiejętności i sprawności fizycznej nie był najważniejszy.
Wszyscy spisali się na medal.

Zdjęcia z festynu...:) 

...i kolejna galeria!


 

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci