W cudownych nastrojach zakończyły "lekkoatletyczny rok szkolny" reprezentantki LOzOI. Podczas ostatniego mityngu nasze dziewczęta wywalczyły 5 medali (3 złote, 1 srebrny, 1 brązowy). Zawody rozpoczęły się od biegu sprinterskiego na 100m. Tę konkurencję zdominowała Zuzanna Berbecka - zdobywczyni złotego medalu. Kolejne 2 medale padły łupem naszych skoczkiń w dal - złoty Sary Świtalskiej i srebrny Mai Boguckiej. Brązowy medal wywalczyła Róża Czarnota, która rywalizowała na najdłuższym dystansie 800m. Pierwsze miejsce na podium zdobyła także sztafeta 4x100m (Agata Jędrek, Sara Świtalska, Ewa Twardowska, Zuzanna Berbecka). Wisienką na torcie okazał się puchar za I miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów wszystkim naszym reprezentantom! Dziękujemy za ogromny wysiłek, serce do walki oraz wspaniałą atmosferę podczas zawodów...:)
Do zobaczenia na bieżni już we wrześniu!