Z wielką radością informujemy, że Małgorzata Kowalczyk uczennica klasy 2a, uzyskała tytuł laureata IV Ogólnopolskiego Konkursu "Bliżej Pszczół'' w kategorii szkół ponadpodstawowych. Jednocześnie uzyskała indeks na kierunek Architektura Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Serdecznie gratulujemy

Ostateczne wyniki finału IV ogólnopolskiego konkursu online "Bliżej pszczół” 27-28 maja 2020 r.

Laureaci IV ogólnopolskiego konkursu "Bliżej pszczół”

Miło nam jest ogłosić, że sześć uczennic naszej szkoły ukończyło całoroczny projekt i tym samym uzyskało certyfikat Młodzieżowej Akademii Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, czyli "MAM- PUM".
Do tych osób należą: Kamila Fedorowska - kl. 3a, Iga Kowalczyk - kl. 3a, Maja Marchwiana - kl. 3a, Wiktoria Martyniuk - kl. 3a, Alicja Mazurkiewicz - kl.3a, Zofia Wiśniewska - kl. 3d.
Gratulujemy!

MAM PUM realizowany jest na mocy porozumienia:
Rektora Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Prezydenta Miasta Szczecin, Kuratora Oświaty w Szczecinie, Dyrektora IV LO w Szczecinie.

3 marca 2020 r. w sali Sesyjnej Urzędu Miasta Szczecin odbyło się spotkanie podsumowujące Młodzieżowy Budżet Obywatelski 2019. Po spotkaniu z Prezydentem Miasta Szczecin, Piotrem Krzystkiem, odbyła się dyskusja ewaluacyjna, podczas której reprezentanci szkół podzielili się pomysłami, uwagami i opiniami dotyczącymi formuły MBO. Młodzieżowy Budżet Obywatelski jest koncepcją stworzoną przez Młodzieżową Radę Miasta Szczecin. Przypomnijmy, że w naszej szkole zostały zrealizowane dwa projekty: szafki szkolne i strefa chillout.
Projekt MBO ponownie wraca do szczecińskich szkół. W marcu 2020 można zgłaszać pomysły na poprawę jakości życia w szkole. Serdecznie zachęcamy do aktywności i zaangażowania.

 

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowania się Małgorzaty Kowalczyk ( kl.2a) do finałowego etapu IV Ogólnopolskiego Konkursu "Bliżej pszczół'', który odbędzie się 26 i 27 marca 2020 r w siedzibie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Organizatorem konkursu jest Fundacja Rozwoju KUL. Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest pani Ewa Mazur. Gratulujemy Małgosi i życzymy powodzenia.

Informacje o konkursie (listy finalistów)

Okres świąteczny to czas radości, prezentów, pamięci o najbliższych i samotnych. Dla klasy 3a i jej wychowawczyni pani Ewy Mazur, stało się już tradycją przygotowanie paczki świątecznej dla osoby starszej. W tym roku uczniowie tej klasy kierując się mottem: KAŻDY GEST, NAWET NAJDROBNIEJSZY... ZMIENIA CZYJŚ ŚWIAT'' odwiedzili pana Tadeusza Chłopickiego ,94 letniego kombatanta , żołnierza I Armii Wojska Polskiego i przekazali jemu przygotowane prezenty pod choinkę. Atmosfera spotkania była cudowna i wzruszająca.

Podkategorie