PODSUMOWANIE - wszystkie konkursy!

Prezentujemy Zdrowe Teledyski. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy owocnej pracy :)

I miejsce
Marta Wawrzyniak i Karolina Zielińska - klasa 3a

II miejsce (ex aequo):

Wiktoria Kleparska 1d
Klasa 1 a
Natalia Wierzbowicz 2b/4

III miejsce 

klasa 2a

Konkurs kulinarno-fotograficzny - prezentujemy galerię fotografii!!

Galeria - zapraszamy do oglądania

I miejsce:
- Wiktor Żuk 2b/4
- Dominika Domaradzka 2d
II miejsce:
- Bartosz Ochał 1d
- Paulina Iwaniec 2b
III miejsce:
- Julia Majzel 1a
- Małgorzata Bielecka 2b

Uczennica klasy II d/4- Emma Loba zajęła 3.miejsce w szczecińskim konkursie organizowanym przez SP 11 "Pokaż swój talent 2". Był to konkurs dla uczniów szczecińskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy posiadają różne talenty. Emma startowała w kategorii "recytacja". Prezentowała tekst Johanna Wolfganga Goethego pt. "Król Olch".
To była petarda!😉
W konkursie wzięła również udział uczennica klasy 2d- Aleksandra Rogalska, która prezentowała wiersz Bolesława Leśmiana pt. "Mak". I to też była PETARDA!😁
SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!😊

21 marca jest Światowym Dniem Poezji. To niezwykłe święto zostało ustanowione przez UNESCO w 1999 roku po to, by promować czytanie, pisanie, publikowanie i nauczanie poezji na całym świecie. W przestrzeni publicznej wielu miast - w tramwajach, autobusach, kawiarniach, księgarniach – spotykamy tego dnia plakaty z wierszami znanych i mniej znanych poetów. Odbywają się też różne imprezy , spotkania z poetami, które w tym roku zostaną zorganizowane online.
Zdarza Wam się przeczytać wiersz? A może napisać?
Pani Iwona Żmurko, nauczycielka LOzOI zaczęła tworzyć poezję, gdy miała 14 lat. Pisała wiersze i układała do nich muzykę (gra na gitarze). Wierszopisanie trwało aż do studiów. Potem była długa przerwa. Potrzeba tworzenia pojawiła się w czasie pandemii. Pani Iwona mówi, że układanie wierszy relaksuje ją, odwodzi od myślenia o trudnej sytuacji, w jakiej jesteśmy. Poniżej dwa przykłady twórczości Pani Iwony Żmurko.

Chcę więcej życia w życiu

Wspomnienia...

 

Przed nami 11 edycja Tygodnia Dla Zdrowia!

Startujemy 22 marca!
Tydzień inny, wyjątkowy, ZDROWY! Tym cyklicznym wydarzeniem chcemy przypomnieć, że o dobrą formę warto dbać przez cały rok. Dlatego od poniedziałku 22.03 do piątku 26.03 będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach, quizach, wykładach. Wierzymy, że wśród licznych propozycji każdy odnajdzie coś dla siebie. Już nie raz udowodniliście , że Lozojacy to młodzież z głowami pełnymi pomysłów, a w tych dniach szczególnie liczymy na pomysły pełne witam!:) Wszyscy biorący udział w konkursach zostaną nagrodzeni.

PROGRAM TYGODNIA DLA ZDROWIA!

Z ogromną radością informujemy, że startuje Młodzieżowy Budżet Obywatelski 2021!
Budżet tegorocznej edycji to 8500 zł. W tym roku nie ma podziału na środki twarde i miękkie.
Projekty mogą składać conajmnie 3 osobowe zespoły między 10 a 21 lutego 2021 na adres mailowy opiekuna Samorządu Uczniowskiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie bo jak sami wiecie, warto!!!

Podkategorie